Jedyne na rynku, innowacyjne urządzenie do pomiaru temperatury głębokiej do walki z hipotermią!

Jesteś ratownikiem medycznym? Strażakiem? Przyjdź na kongres mamy dla Ciebie szeroką ofertę sprzętu który ułatwi Ci pracę! HOPETHERM – Termometr do pomiaru temperatury głębokiej w każdych warunkach atmosferycznych. Idealny dla ratowników oraz strażaków pracujących w trudnych warunkach. Jest to jedyny termometr który działa aż w -26°C!

W ramach wdrażania programu Publicznego Dostępu do Defibrylacji

Ponadto zobaczysz i przetestujesz

  • Defibrylatory AED – CU Medical iPAD, Nihon Khoden, Primedic, Zoll.
  • Defibrylatorów AED Treningowych – Odpowiedniki ww. oraz XFT, ATM.
  • Fantomów do RKO – Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem fantomów Brayden.
  • Defibtech Lifeline ARM – Urządzenie do mechanicznej kompresji klatki piersiowej.

 


Projekt AED to autoryzowany dystrybutor wielu znanych marek sprzętu medycznego takich jak Primedic, iPAD, Nihon Kohden, Brayden, Hopetherm czy Aivia. Na naszym stoisku możecie znaleźć pełną gamę defibrylatorów AED, sprzętu szkoleniowego, systemów przechowywania AED oraz odpowiedź na każde nurtujące pytanie prosto od ekspertów w dziedzinie defibrylacji!
W Projekcie AED walczymy również z hipotermią!
Znajdziecie Państwo u nas jedyne na rynku, innowacyjne urządzenie do pomiaru temperatury głębokiej – HOPETHERM działający aż w -26*C!
Od lat realizujemy również naszą misję, jaką jest wdrażanie programu Publicznego Dostępu do Defibrylacji – chcemy zapewnić defibrylator AED na wyciągnięcie ręki i skutecznie pomóc w pierwszych minutach od wystąpienia Nagłego Zatrzymania Krążenia.

Dostarczamy najwyższej jakości sprzęt medyczny taki jak defibrylatory AED, fantomy RKO, sprzęt szkoleniowy czy sprzęt do hipotermii!

Promujemy ideę powszechnej defibrylacji oraz dzielimy się ekspercką wiedzą o ratowaniu życia!
Chcesz zadbać o bezpieczeństwo osób w Twoim otoczeniu? Dołącz do nas!
strzałka do góry