Prezentacja – Samochodowa Płachta Gaśnicza – zabezpieczanie samochodów w tym samochodów elektrycznych

Przyjdź na kongres na pokaz Samochodowej Płachty Gaśniczej – wielkogabarytowy koc gaśniczy do gaszenia, zabezpieczania samochodów w tym samochodów elektrycznych, którego odporność na temperaturę została sprawdzona laboratoryjnie i wynosi 1000 °C obciążenia ciągłego, do tego płachta jest szczelną tkaniną, która praktycznie odcina rozprzestrzenianie się dymu.

Pokaz przygotowała firma Armatec, która od prawie 10 lat dostarcza wysokiej klasy wyposażenie oraz rozwiązania dla straży pożarnej. Zespół Armatec to wysoko wykwalifikowani i przede wszystkim doświadczeni pasjonaci, śledzący najnowsze trendy na światowych rynkach. Kluczem do sukcesu jest bieżąca analiza potrzeb strażaków i oferowanie jedynie najlepszych i sprawdzonych rozwiązań, opartych na najnowszych technologiach, opracowanych przez światowych liderów branży tak by każdy oferowany przez nas sprzęt zapewniał jakość, komfort i bezpieczeństwo.

Na stoisku oprócz koca gaśniczego zobaczycie m.in.

– kamery termowizyjne

– aparaty ucieczkowe Interspiro

Celem Armatec oprócz wyposażania strażaków w najlepszy sprzęt jest również budowanie ich świadomości i edukacja. Z dumą reprezentujemy w Polsce takie marki jak Seiz, Tipsa, Nightstick, Interspiro, Cold Cut Cobra, Bullard, Cestus, YDS, Jolly, Padtex czy KTH Chem oraz wielu innych.

 

strzałka do góry