Spacer 3d w środowisku wirtualnej rzeczywistości! Jesteś projektantem, inwestorem wykonawcą! Czekamy na Ciebie

Bezpłatne konsultacje BIM z producentami i projektantami. Prezentacja autorskich aplikacji wspomagających pracę w BIM. Spacer 3d w środowisku wirtualnej rzeczywistości – różne typy rozwiązań konstrukcyjnych i instalacyjnych w przestrzeni budynków. Odwiedź stoisko BLUBIM.

Na uczestników czekają 2 vouchery na Szkolenie Kompleksowe BIM Koordynator – każdy o wartości 4500 PLN (łącznie 9000 PLN) https://bimkoordynator.pl/produkt/szkolenie-bim-koordynator-kompleksowe/ -Vouchery będą ważne przez 6 miesięcy od daty otrzymania – czyli do końca stycznia 2023. Każdy z 2 Voucherów upoważnia do uczestnictwa 1 osoby w zdalnym szkoleniu BIM koordynator, które trwa 3 weekendy (6 dni|42h zegarowych). Wartość każdego ze szkoleń to 4500 zł. Każde szkolenie kończy się Międzynarodowym Certyfikatem Autodesk.

Fundator BLUBIM opiera się na współpracy z producentami, architektami, generalnymi wykonawcami i inwestorami. Jesteśmy na każdym etapie projektów BIM, dzięki czemu potrafimy dostosować nasze usługi tak by ich użyteczność była na najwyższym poziomie.

 

strzałka do góry