To było COŚ! Wielki powrót Kongresu Pożarnictwa FIRE SECURITY EXPO 2022 na PGE Narodowy! Dziękujemy za Waszą obecność!

 

Dzień z Bezpieczeństwem Pożarowym na PGE Narodowy za nami! Drodzy Partnerzy, Uczestnicy, Eksperci i Patroni FIRE SECURITY EXPO 2022 – DZIĘKUJEMY ZA WASZĄ OBECNOŚĆ!!!

Za nieocenione wsparcie, zaangażowanie, ogrom włożonej pracy i współtworzenie z nami tego wyjątkowego wydarzenia – dziękujemy wszystkim Partnerom, Patronom i Ekspertom Kongresu Pożarnictwa! Natomiast Wam, Drodzy Uczestnicy dziękujemy za tak liczną obecność, która przerosła oczekiwania nas wszystkich, zwłaszcza za zainteresowanie i szczególną aktywność zarówno w części merytorycznej jak i na stoiskach naszych Partnerów i Wystawców.

Mamy nadzieję, że 17 edycja Kongresu Pożarnictwa FIRE SECURITY EXPO 2022 na PGE NARODOWY pozostanie w Waszej pamięci na długo jako pożytecznie i przyjemnie spędzony czas! Dziękujemy za wspaniałą atmosferę, wszystkie gratulacje, ciepła słowa i dowody niezwykłej sympatii. Wkrótce zamieścimy fotorelację oraz prezentacje z wydarzenia! Dziękujemy wszystkim, którzy zechcieli po raz kolejny spotkać się z nami.

To dzięki Wam – Uczestnikom, Partnerom i Prelegentom – wspólnie tworzymy przestrzeń do budowania świadomości występujących zagrożeń i współpracy na rzecz poprawy bezpieczeństwa pożarowego obiektów budowlanych, ochrony osób i mienia w naszym kraju.

Jeszcze raz ogromne DZIĘKUJĘ! Do zobaczenia za rok!

Z pozdrowieniami i życzeniami odpoczynku pokongresowego

Ewa Dziatkowska
Creator, Koordynator Projektu
tel. 500 66 22 37
e-mail: e.dziatkowska@dndproject.com.pl


 

strzałka do góry