Zrób szkolenie BHP, którego nikt nie zapomni! Przyjdź na kongres i przetestuj! BHP VR zdarzenia pożarowe, techniczne, medyczne

Pierwsza Pomoc, ratownictwo techniczne i ppoż w technologii VR? Byłeś świadkiem wypadku? Bałeś się lub nie wiedziałeś jak udzielić pierwszej pomocy? Teraz będziesz mógł to przetestować w wirtualnej rzeczywistości podczas kongresu. Wirtualnie przenieś się w miejsce zdarzenia, na ulicy leży poszkodowany, któremu należy udzielić pomocy! Ewakuacja z budynku? Covid19 – różne scenariusze! Wirtualny świat, scenariusz oraz elementy rywalizacji z czasem!

Stanowisko z goglami VR do testowania różnych zdarzeń pożarowych, technicznych również ratownictwa w przypadku zakażeń COVID-19. Przyjdź przetestuj i wygraj roczną LICENCJĘ PREMIUM o wartości 9000 PLN

EHS VR to platforma z gotowymi aplikacjami w technologii wirtualnej rzeczywistości w zakresie bhp, pierwszej pomocy, ppoż oraz specjalistyczne, za pomocą których można skutecznie szkolić pracowników i znacząco podnieść jakość szkolenia.

Na platformie można również znaleźć aplikacje dedykowane szkoleniom dzieci i młodzieży z zakresu ppoż i pierwszej pomocy m.in. zagrożenia pożarowe w domu, gaszenie gaśnicą i hydrantem w szkole, pierwsza pomoc w domu, zagrożenie tlenkiem węgla i wiele innych.

Poprzez gogle VR przenosimy się do scenariusza, w którym musimy wykonać odpowiednie czynności aby ugasić pożar czy uratować człowieka.

strzałka do góry